Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKS zrobił sobie wolne i nie jeździ wcale. Pasażerowie są w szoku

Utworzony przez VIP, 26 grudnia 2009 r. o 14:39
A gdzie ci jkochani busiarze... Tacy wspaniali, szybcy i tani... Czepiacie sie pksa, a zapomnieliście o najważniejszych przewoźnikach w naszym regionie. Lublin, miasto flustracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP-ie czytaj ze zrozumieniem. Nie o PKS w Lublinie chodzi, tylko w Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam napisał:
VIP-ie czytaj ze zrozumieniem. Nie o PKS w Lublinie chodzi, tylko w Białej Podlaskiej.
Lublin, miasto flustracji - to moja wersja hasła reklamowego Lublina, w walce o ESK 2016, która polega jedynie na umieszczaniu loga gdzie się da. Podpis ten załączam do każdej moejej wypowiedzi. Lublin, miasto flustracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Bychawie co zrobili zabrali ostatnie połączenie Lublina z Bychawą, zlikwidowali busa który odjeżdżał z Lublina o godz. 21.50. Kogo to obchodzi, że właśnie tym kursem ludzie wracali z pracy z drugiej zmiany. O pasażera nikt w tym mieście nie dba, od dawna widać jak sobie z ludźmi poczynają. Chamskie odzywki, rozkład jazdy pod ich dyktando, a jak już wyleci z zatoczki przed 15.00 to goni na złamanie karku żeby tylko konkurencję po trasie wyprzedzić i skarży jeden na drugiego robiąc wstyd przed normalnymi ludźmi. Kto to widział żeby takie cyrki działy się w normalnym kraju. Proponuję rozgonić to wszystko w pi....du na cztery wiatry i stworzyć na tej trasie normalny transport publiczny a nie jak do tej pory wyścigi szczurów zdezelowanymi busami gdzie połowa części związana jest sznurkiem od snopowiązałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bychawie już 23 grudnia było zamieszanie z busami. Nie mówiąc o tym, że przez trzy dni (24.12.-26.12) nie ma żadnego połączenia z Lublinem. To skandal. Czy my żyjemy na jakimś "zadupiu"? Jesli firma decyduje się na świadczenie usług transportowych, to powinna dbać o klienta. Wystraczyłoby wprowadzić po kilka kursów np. 24.12. i 26.12. No załóżmy 25.12 wyłączony zupełnie z przejazdów. Ale cóż kierowca nie wielbłąd i musi się napić w Święta. Bo innego wytłumaczenia nie ma. A podobno Bychawa chce się rozwijać? Należy zacząć od nauki szacunku dla mieszkańców i przyjezdnych i dobrze zorganizować transport.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pks standard zero informacji tak samo na wakacje na rozdkladzie jest a potem sie okazuje ze go nie ma bo malo kto jezdzi to moze tak zmienic ten rozklad... ale po co przeciez komu sie chce ruszyc a busy skoro przewoznik zrezygnowal z danego kursu to znaczy ze nikt nim nie jezdzil jak by mial pasazerow to napewno by nie rezygnowal zeby wyjsc na zero to tak ok 3-4 ludzikow musi jechac a dopiero potem zarobek wiec dla widzimisie nikt ci kursu nie zabral
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy kierowca nie ma rodziny tylko wozic tych nie dobitków! w normalny dzien to was kuzwa nie ma tylko w swieta albo jakies wolne to specjalnie wiesc 3 osoby!!!!! taxi kursuje cały czas wiec mozna wsiasc i jechac!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze, kiedy monopolista, nie pozwala na utworzenie konkurencji i trwa w swojej zapiekłości. Nie dam drugiemu, otworzyć konkurencji, a sam, będę jeździł, kiedy bedę chciał. Taki jest pks biała podlaska. Powinno zabrać się im licencje na wyłączność wożenia ludzi. Nie nadają się do tego, mimo, że mają monopol. Kraj w którym istnieją monopole i brak jest konkurencji, na użytkowanie dworca pks, to kraj nieszczęśliwych ludzi. Polska jest piekłem na ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szofer napisał:
a czy kierowca nie ma rodziny tylko wozic tych nie dobitków! w normalny dzien to was kuzwa nie ma tylko w swieta albo jakies wolne to specjalnie wiesc 3 osoby!!!!! taxi kursuje cały czas wiec mozna wsiasc i jechac!!!!!!
Tjaaa.... ja jako kierowca karetki-ratownik medyczny informuję cię, żebyś nie zawracał mi d... w Święta i pojechał taksówką na sygnale do lekarza, o ile on nie będzie spożywał śledzika. Dla jednego pacjenta nie opłaca mi się ruszać. Z resztą w razie czego niech cię teściowa oczami prześwietli a nie tomograf, bo on też świętuje.... taksówkarz też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenobi napisał:
Tjaaa.... ja jako kierowca karetki-ratownik medyczny informuję cię, żebyś nie zawracał mi d... w Święta i pojechał taksówką na sygnale do lekarza, o ile on nie będzie spożywał śledzika. Dla jednego pacjenta nie opłaca mi się ruszać. Z resztą w razie czego niech cię teściowa oczami prześwietli a nie tomograf, bo on też świętuje.... taksówkarz też.
Zenobi, ale gdybyś pracował w PRYWATNEJ firmie ratownictwa ? albo nawet był WŁAŚCICIELEM takiej (choćby i małej) firmy ? To chyba nawet i wstałbys od stołu swiątecznego i udzielił pomocy potrzebującemu zeby zarobić parę groszy? Tak czy nie ? A gdyby CAŁE tzw. ratownictwo było prywatne ? gdyby powstały firmy KONKURUJĄCE ze sobą o klienta-pacjenta ? Ja widzę co się dzieje z taxi, całkowicie prywatnymi ( nie ma taxi państwowych). Czy ktoś dzisiaj ma problem z wezwaniem PRYWATNEJ taksówki ? Czy ktoś dzisiaj ma problem z zakupami w PRYWATNYM sklepie ? czy ktoś dzisiaj ma problem z zamówieniem butli z gazem ? jest za parę minut ! itp. Co ty Zenobi na to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tygodniu to przywatnymi jeżdzo a jak trwoga to do pksu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieZenobi napisał:
Zenobi, ale gdybyś pracował w PRYWATNEJ firmie ratownictwa ? albo nawet był WŁAŚCICIELEM takiej (choćby i małej) firmy ? To chyba nawet i wstałbys od stołu swiątecznego i udzielił pomocy potrzebującemu zeby zarobić parę groszy? Tak czy nie ? A gdyby CAŁE tzw. ratownictwo było prywatne ? gdyby powstały firmy KONKURUJĄCE ze sobą o klienta-pacjenta ? Ja widzę co się dzieje z taxi, całkowicie prywatnymi ( nie ma taxi państwowych). Czy ktoś dzisiaj ma problem z wezwaniem PRYWATNEJ taksówki ? Czy ktoś dzisiaj ma problem z zakupami w PRYWATNYM sklepie ? czy ktoś dzisiaj ma problem z zamówieniem butli z gazem ? jest za parę minut ! itp. Co ty Zenobi na to ?
Zenobi chce mieć prywatny rząd i parlament .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro tj. w niedzielę 27.12.2009 r. TVP3 info o godz.20.50 w programie "Młodzież Kontra czyli.....Pod ostrzałem" Gościem młodzieżówek partyjnych będzie: Generał Broni Mieczysław Bieniek Polski Przedstawiciel przy Komitetach Wojskowych NATO i UE,doradca wojskowy Premiera Donalda Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
W tygodniu to przywatnymi jeżdzo a jak trwoga to do pksu
W TYGODNIU TO JESTESMY SZARZY JAK TE CMY,NIC SIE NIE PRZYDARZY,NO BO CO?ALE SWIETA?KURNA HATA KAZDY ZRE PIJE I SIE BYCZY,A PRYWATAAAAAA TO CO INNEGOOOOOOOO,WSIADAM I JADEMMMMMMMMM,BO I GROSZ WINKSZY I SIEM CHCE PRACOWAC,PUZDRAWIAM WAS BIEDUSIE A W PONIDZIAŁEK WYRUSZAM ZA KIEROWNICE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne otoczenie "dworca" . Nie byłem trzydzieści lat mi nic się nioe zmieniło. A przepraszam . Wtedy autobusy jeździli!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenobi napisał:
Zenobi chce mieć prywatny rząd i parlament .....
Eeee... myślałem że jesteś gotów do poważnej rozmowy. Spadaj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieZenobi napisał:
Eeee... myślałem że jesteś gotów do poważnej rozmowy. Spadaj !
Gdyby nie przedsiębiorczość Polaków i tzw szara strefa to ten guwniany system by sie dawno przewalił jak donek z klocków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a w okolicach Nałęczowa przez całą wigilię , Boże Narodzenie, Szczepana potężne tiry woziły buraki. Wszelkie zakazy i ograniczenia były lekceważone, o zakłócanym mirze świąteczym nie wspomnę...nawet za komuny tak nie było. Wesołych Świąt decydenci nieudacznicy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze. Wszyscy odchodzą na busy i mają PKS w du*** to teraz PKS pokazał, że ma nas daleko gdzieś i dał kierowcom wolne. PKS jest wygodniejszy i nie rzadko tańszy bo mają mnóstwo zniżek i różnych ulg. Za niedługi czas kiedy PKS upadnie przez ludzką głupotę to wtedy będzie problem. Busy to jest totalna lipa. Dowiodły tego kontrole Inspekcji Transportu Drogowego kiedy to zatrzymali połowę dowodów rejestracyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek jest jeden taka firma powinna przestać istnieć a jej pracownicy zasilić stadło bezrobotnych.Ztej perspektywy lepiej pojąć swoje błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...